אודות

שמי קרן זילברמן ואני עו"ד, מגשרת משפחתית ויועצת ומטפלת זוגית.

אני ילידת שנת 1972, אמא לשניים וגרושה בטוב, תודה לאל, חברה בלשכת עורכי הדין משנת2002, בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במשפטים (LL.M), מגשרת משפחתית ויועצת ומטפלת זוגית.

את המסלול המשפטי שלי התחלתי בלימודי התואר הראשון במשפטים, כאשר בסיומו התמחיתי בבית המשפט המחוזי בתל אביב ובמקביל להתמחות השלמתי את לימודי התואר השני במשפטים ושימשתי כעוזרת הוראה וכמתרגלת לסטודנטים למשפטים. במהלך השנים, עבדתי לצד בכירי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה ואחרי שצברתי ידע ונסיון בתחום, הקמתי משרד עורכי דין משלי וליוויתי נשים וגברים, אמהות ואבות, בהליכי גירושין כעו”ד למשפחה וכמגשרת.

בשלב מסויים, מתוך נסיון חיי שכולל את נסיוני המקצועי ואת נסיוני האישי – הבנתי שאפשר וצריך אחרת. הבנתי שקושי או משבר בזוגיות הם לא סיבה לניהול מאבק בשום מקרה ושכל זוג שחווה קושי וכאב, יכול לבחור אם להשאר בטוב (לאחר תהליך של יעוץ וטיפול זוגי) או אם להפרד בטוב (לאחר תהליך גישור).

הבנתי שבני זוג שנמצאים במשבר או בקושי צריכים יד מכוונת שתעזור להם להחזיר את הטוב לזוגיות והחלטתי, בנוסף להיותי מגשרת הרבה שנים, לרכוש השכלה נוספת וידע נוסף ולמדתי גם יעוץ וטיפול זוגי.

מאז ההחלטה שקיבלתי וההכשרה הנוספת שלי כיועצת ומטפלת זוגית, אני מלווה זוגות במספר תהליכים שונים – תהליך של יעוץ וטיפול זוגי, תהליך של גישור לגירושין ותהליכים ליצירת הסכם ממון או הסכם חיים משותפים. בנוסף, אני גם מלווה בתהליכי העצמה אישית והעצמה בתהליכי פרידה.

בכל אחד מהתהליכים שאני מלווה, אני מקשיבה ומתייחסת לכל מה שעולה ומתוך התהליך, אני מציעה דרכי התבוננות וגישה אחרות שמאפשרות לקיים כל בחירה ממקום של עוצמה, בטחון ושמחה.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן