הקרע בזוגיות שלכם הולך וגדל?

תנו לי לעזור לכם לתקשר טוב יותר ולשמור על הדבר היקר לכם מכל. המשפחה שלכם.

הזוגיות שלכם, האתגר שלי הניסיון שלי ארגז הכלים שלי המחויבות שלי

לשיחת ייעוץ זריזה חייגו אליי
או השאירו פרטים אני כאן בשבילכם 🙏

מדוע לבחור בי לטיפול זוגי?

ניסיון עם מגוון רחב של זוגות

אני אישה, עם ניסיון חיים עשיר ואני מביאה איתי את הניסיון האישי שלי בכל הקשור למערכות יחסים זוגיות. אני מביאה איתי התנסות עשירה ומגוונת בליווי זוגות במשבר במצבים שונים, במבנים זוגיים כאלה ואחרים וברמות שונות של קונפליקטים ושל קשיים.

ליווי מלא לפני ואחרי הטיפול

אכפת לי ואני באה עם הלב והנשמה. זוגות שמגיעים אלי לטיפול זוגי יודעים שמעבר להשכלה והידע והנסיון האישי והמקצועי שלי, אני נרתמת להצלחת התהליך ועושה את כל מה שאני יכולה כדי לעזור לבני הזוג לשפר ולהיטיב את הזוגיות שלהם.

ארגז כלים לזוגיות מכבדת

אני מביאה איתי השכלה רחבה ומגוונת הן מתוך לימודיי כמגשרת וכמטפלת זוגית והן מתוך לימודי ה- nlp ולימודי רפואת הנפש על פי היהדות. זוגות שמגיעים אליי יוצאים עם ארגז כלים שיעזור להם להתמודד טוב יותר עם קונפליקטים זוגיים על ידי תקשורת מקרבת.

לשיחת ייעוץ זריזה חייגו אליי
או השאירו פרטים אני כאן בשבילכם 🙏

יש דבר כזה זוגיות מכבדת עם תקשורת טובה ומקרבת!

מטרת התהליך הזוגי שאני מלווה בו היא לעזור לבני הזוג לזהות את מה שלא עובד בזוגיות שלהם מזווית אחרת ולראות את מה שהם לא מצליחים לזהות בעצמם. התהליך הזוגי מאפשר להבין איך אפשר לעשות את הדברים אחרת כדי שהזוגיות תחזור להיות זוגיות טובה ואוהבת.

לשיחת ייעוץ זריזה חייגו אליי
או השאירו פרטים אני כאן בשבילכם 🙏

טיפול וייעוץ זוגי

החלטתם להבריא את הזוגיות שלכם ולהתחיל תהליך לשיקום הזוגיות במקום לוותר על הכל… בעיני, זאת החלטה שיש בה הרבה אומץ והרבה עוצמה ואם שניכם שותפים לה ושניכם רוצים לשפר את הזוגיות שלכם – הדבר הזה אפשרי.

כמו בכל תהליך שיקום ובניה מחדש, גם בהקשר של שיקום הזוגיות – נדרשת עבודה מצד שניכם. זה לא קורה ברגע וזה לא קורה מעצמו, אבל אם שניכם מאמינים בהבראת הזוגיות שלכם ושניכם רוצים ללמוד איך לעשות את זה – זה אפשרי.

להתגרש זה באמת הצעד האחרון ואין טעם למהר לעשות את הצעד הזה.

יותר מזה, לא תמיד להתגרש זה הפתרון הנכון. יש פעמים שהפתרון נמצא דווקא בשיקום ובהבראת הזוגיות.

מתוך הנסיון שלי כעורכת דין, כמגשרת וכיועצת ומטפלת זוגית, אני יודעת שיש קשיים ואתגרים בזוגיות שאפשר לצלוח ושבעזרת ליווי מקצועי נכון שיש בו אוזן קשבת ויד מכוונת, אפשר ללמוד להחזיר את הזוגיות למקום טוב ששניכם נהנים ממנו ושניכם רוצים להיות בו.

המטרה שלי בליווי הזוגי היא למנוע כאב מיותר ולעזור לשניכם להתחבר לחלק היפה והטוב בזוגיות שלכם ולמצוא בה את המקום הטוב שלכם שוב, מחדש.

אני לא חושבת שצריך להישאר יחד בכל מחיר ואני ניגשת לתהליך ממקום מפוכח ומחובר למציאות, אבל אני יודעת שגם אם זה יהיה מאתגר, זה שווה את המאמץ.

אם אתם חושבים ללכת בדרך הזאת, אתם מוזמנים לדבר איתי.

אני כאן בשבילכם.

לשיחת ייעוץ זריזה חייגו אליי
או השאירו פרטים אני כאן בשבילכם 🙏

נעים מאוד קרן זילברמן
יועצת ומטפלת זוגית מומלצת

בשלב מסויים, מתוך נסיון חיי שכולל את נסיוני המקצועי ואת נסיוני האישי – הבנתי שאפשר וצריך אחרת. הבנתי שקושי או משבר בזוגיות הם לא סיבה לניהול מאבק בשום מקרה ושכל זוג שחווה קושי וכאב, יכול לבחור אם להשאר בטוב (לאחר תהליך של יעוץ וטיפול זוגי). מוזמנים לצפות בסרטון ולהבין שאפשר זוגיות אחרת, זוגיות מכבדת, זוגיות עם תקשורת אמיתית ומקרבת ששני בני הזוג יוצאים ממנה נשכרים ולא מותשים ממלחמה שאינה נגמרת. אני כאן בשבילכם 🙏

לשיחת ייעוץ זריזה חייגו אליי
או השאירו פרטים אני כאן בשבילכם 🙏

Call Now Button
×
דילוג לתוכן