גישור לפני גירושין וגישור לאחר גירושין – פרידה בטוב

תהליך ממוקד של גישור הכולל את זיהוי המחלוקות, את הדברים שחשובים לכל אחד מהצדדים ומתן מענה וליווי עד להגעה להסכם כולל.

תהליך הגישור מתאים ל:

  1. בני זוג שהחליטו להתגרש/להפרד.
  2. הורים לילדים שהיחסים ביניהם משובשים ולא מצליחים לקיים ביניהם תקשורת הורית.
  3. בני זוג לשעבר שיש ביניהם עניין משפטי שנוגע לענייני הילדים (מזונות, משמורת או זמני זהות) ויש צורך/רצון לדון בעניין ולהסדיר אותו מחדש.

במה מיוחד תהליך הגישור שאני מציעה?

היתרונות המשמעותיים בתהליך הגישור שאני מלווה:

צמצום אי הוודאות המשפטית לאפס – אין צורך להתמודד עם סימני שאלה ואי וודאות לגבי החלטות שיפוטיות שבהכרח משפיעות על חיי ההורים ועל חיי הילדים.

יצירת וודאות ובטחון – מי שמחליט איך ייראו חייו וחיי ילדיו לאחר הגירושין, הם בעצם אתם  – ההורים, שמכירים היטב את עצמכם ואת ילדיכם וכך כולכם תזכו לוודאות ולבטחון ביצירת הסכם שמשקף את מה שכל אחד מכם רוצה וצריך.

חסכון במשאבים יקרים – תהליך הגישור יסייע לכם להמנע מהוצאות כספיות גבוהות, מבזבוז אנרגיה יקרה ומבזבוז זמן יקר (שמאפיינים ניהול הליכים בבית המשפט). 

אם החלטתם להתגרש ואתם רוצים לעשות את זה בטוב,  אני כאן כדי ללוות אתכם.

ואם התגרשתם כבר, אבל אתם לא מצליחים לקיים תקשורת הורית טובה או שעומד על הפרק עניין משפטי שנוגע לענייני הילדים (מזונות, משמורת או זמני זהות) ויש צורך/רצון לדון בעניין ולהסדיר אותו מחדש, גם בזה אני אוכל לעזור לכם.

בתהליך הגישור שאני מלווה, אני אעזור לכם למצוא דרך נוחה וטובה שתאפשר לכם להידבר ולהגיע להסכם נכון וטוב – גם עבורכם וגם עבור ילדיכם. 

בשונה מהליך משפטי שבו בית המשפט מכריע, אני יוצאת מנקודת הנחה שאני לא יודעת יותר טוב מכם מה טוב עבורכם. חשוב לי להבין מה כל אחד מכם רוצה ומה חשוב לכל אחד מכם, ומתוך המקום הזה, אני עוזרת לכם לקדם הבנות והסכמות, כדי שהגירושין יעשו בצורה יפה, נעימה, הוגנת ומכבדת. 

חשוב לדעת שכשמתגרשים, עומדים על הפרק הנושאים החשובים בחיים – ענייני הילדים וענייני הרכוש. אי אפשר להתגרש מבלי להסדיר את ענייני הילדים (משמורת, זמני שהות ומזונות) ואת ענייני הרכוש (חלוקת הזכויות והחובות שהצטברו במהלך החיים המשותפים).

כדי להסדיר את העניינים האלה, אפשר לבחור באחת משתי דרכים – לנהל הליכים משפטיים, כך שבסופם ינתנו החלטות שיפוטיות או לנהל תהליך גישור, כדי להגיע להסכמות בנושאים האלה. 

תזכרו שכאשר מחליטים להתגרש, חשוב לעשות את זה יפה. פרידה וגירושין שנעשים בכעס הם סיום צורם וכואב שעלולים לשבש גם את חיי ההורים וגם את חיי הילדים.

היות שברגע שמגיעים לבית המשפט, יש סוג של "הכרזת מלחמה" ולא מגיעים לשם כדי להתחבק, אלא כדי להיאבק  – זה לא המקום שיאפשר לכם להיפרד ולהתגרש בטוב ולכן אני מציעה להגיע להסכמות בתהליך גישור.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות 054-7537857 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות
072-3952801 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.