גישור וייעוץ זוגי

ליווי בתהליך גישור וייעוץ זוגי, תוך שימוש בטכניקות ששמות במרכז את ההיבטים הזוגיים ואת מקומו של כל אחד מבני הזוג בתוך הזוגיות (זו יכולה להיות זוגיות של בני זוג נשואים וזו יכולה להיות זוגיות של בני זוג שאינם נשואים).

תהליך הגישור וייעוץ זוגי מתאים ל:
בני זוג שנמצאים במשבר או בבעיה.
בני זוג שנמצאים במשבר ומתלבטים אם להתגרש/להפרד.
בני זוג שנמצאים במשבר והחליטו להתגרש/להפרד.
בני זוג לשעבר שהיחסים ביניהם משובשים והם לא מצליחים לקיים תקשורת הורית.
בני זוג לשעבר שלפחות אחד מהם לא מצליח לקיים קשר תקין עם הילדים.
בני זוג לשעבר שאבדה להם ה"דרך ההורית" והם זקוקים לחידוש הדרך וליצירת "חזית אחת" מול ילדיהם.

תהליך הגישור והייעוץ הזוגי שאני מציעה

אני לא יודעת במקומכם ולא מחליטה עבורכם, אבל אני כן נותנת את כל כולי לתהליך הזה – את הידע, את הנסיון ואת הכלים הנוספים שרכשתי לטובתכם ובשבילכם וכדי לעזור לכם.
אני מסתכלת על כל אחד וכל אחת מכם בגובה העיניים ועם הרתמות והתגייסות למען מטרת על, שתשארו יחד בטוב או שתפרדו בטוב.
כאשר יש משבר, קושי, בעיה בזוגיות – לא זורקים את הכל ולא רצים לחפש פתרונות שלא רק שלא יועילו, אלא שהם עלולים להחריף את המצב ולהשאיר אותכם מסוכסים, פגועים וכועסים וכל שארית החיים עסוקים ברעל הזה שנכנס לכל פינה ולא מרפה ולא מאפשר לכם לבנות חיים טובים ובריאים.
אף אחד לא צריך להשליך את העתיד שלו בהחלטה שלא מבוססת על הבנה. קודם צריך להבין, מה עובר עליכם בזוגיות, מה כואב לכם, מה אתם רוצים באמת ומשם לכוון לפתרונות המתאימים והטובים.
בתהליך הגישור וייעוץ זוגי שבו אני משלבת כלים של יעוץ זוגי, אני אעזור לכם לקחת את החיים שלכם למקום ראוי ומכבד וטוב עבורכם ועבור הילדים שלכם שכמובן לא צריכים להענש על כל בחירה שהיא.
התהליך שאני מלווה אותכם בו, יביא אותכם לרגשות טובים ונכונים ולהחלטות נכונות בלי סבל.
אפשר לנהל את המשבר שאתם נמצאים בו בצורה נכונה, מבלי לנהל הליך משפטי ומבלי לערב את בית המשפט ובשביל זה אני כאן.
בשונה מהליך משפטי שבו בית המשפט מכריע, אני יוצאת מנקודת הנחה שאני לא יודעת יותר טוב מכם מה טוב עבורכם. אתם יודעים, לא אני.
לי יש כלים וידע ונסיון שמחדדים את ההבנה של מה שנכון וטוב עבורכם, אחרי בירור אמיתי של הצרכים והרצונות שלכם. לבית משפט יש ידע וכלים משפטיים. אין לו (וגם לא אמורים להיות לו) כלים שבוחנים את ההיבטים הזוגיים והרגשיים.
אחרי כל הנסיון והידע שצברתי בחיי (גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט האישי), הגעתי להבנה שאי אפשר להפרד בצורה בריאה וטובה, מבלי לתת את הדעת להיבטים הזוגיים והרגשיים.
מכאן החיבור בין הדברים.
אני יודעת לעזור לכם כמגשרת משפחתית וכיועצת זוגית. בעבודה שלי אני משתמשת בטכניקות של יעוץ זוגי במסגרת תהליך הגישור וייעוץ זוגי, מתוך הבנה שאני לא מתיימרת לדעת טוב יותר מכם מה עובר לכם בנפש ומה אתם רוצים וצריכים באמת – אם להשאר יחד כבני זוג ולעשות עבודה מתאימה כדי להכניס שינויים שישפרו את הזוגיות או אם להפרד, כי הדרך המשותפת הסתיימה.
אני לא עושה קסמים, כי אני לא קוסמת. אני לא מחזירה אהבה ואני גם לא מאמינה שצריך להשאר יחד בכל מקרה.
אני כן מאמינה ויודעת שיש מקרים שמצדיקים השארות יחד והתגברות על הקשיים וצמיחה מחודשת בזוגיות ויש מקרים שצריך להגיד תודה על מה שהיה ולהביא את הזוגיות לסיום, בדרך יפה ומכבדת גם את בני הזוג וגם את הילדים; כולם יחד "כל הנוגעים בדבר".

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות 054-7537857 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות
054-7537857 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.