נעים מאוד

נעים מאוד, אני קרן ואני מזמינה אותך לתהליך ממוקד שיעזור לך להכניס טוב לחיים שלך.

אני ילידת שנת 1972, אמא לשניים וגרושה בטוב, תודה לאל.

אני חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2002, בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במשפטים (LL.M), מגשרת משפחתית ויועצת ומטפלת זוגית.

את המסלול המשפטי שלי התחלתי בלימודי התואר הראשון במשפטים, כאשר בסיומו התמחיתי בבית המשפט המחוזי בתל אביב ובמקביל להתמחות השלמתי את לימודי התואר השני במשפטים ושימשתי כעוזרת הוראה וכמתרגלת לסטודנטים למשפטים. במהלך השנים, עבדתי לצד בכירי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה ואחרי שצברתי ידע ונסיון בתחום, הקמתי משרד עורכי דין משלי וליוויתי נשים וגברים, אמהות ואבות, בהליכי גירושין כעו”ד למשפחה וכמגשרת.

בשלב מסויים, מתוך נסיון חיי שכולל את נסיוני המקצועי ואת נסיוני האישי – הבנתי שאפשר וצריך אחרת. הבנתי שקושי או משבר בזוגיות הם לא סיבה לניהול מאבק בשום מקרה ושכל זוג שחווה קושי וכאב, יכול לבחור אם להשאר בטוב (לאחר תהליך של יעוץ וטיפול זוגי) או אם להפרד בטוב (לאחר תהליך גישור).

הבנתי שבני זוג שנמצאים במשבר או בקושי צריכים יד מכוונת שתעזור להם להחזיר את הטוב לזוגיות והחלטתי, בנוסף להיותי מגשרת הרבה שנים, לרכוש השכלה נוספת וידע נוסף ולמדתי גם יעוץ וטיפול זוגי.

מאז ההכשרה שלי כיועצת ומטפלת זוגית, אני מלווה זוגות שלא מצליחים להנות מהזוגיות שלהם ושכבר לא טוב להם ביחד.

מטרת התהליך הזוגי שאני מלווה בו היא לעזור לבני הזוג לזהות את מה שלא עובד בזוגיות שלהם מזווית אחרת ולראות את מה שהם לא מצליחים לזהות בעצמם. התהליך הזוגי מאפשר להבין איך אפשר לעשות את הדברים אחרת כדי שהזוגיות תחזור להיות זוגיות טובה ואוהבת.

בנוסף לזה, אני גם מלווה זוגות שהחליטו להפרד ולהתגרש בתהליך גישור שמסייע לעשות את הדברים בדרך יפה וטובה, עד ליצירת הסכם גירושין הוגן, מכבד וטוב גם עבור ההורים וגם עבור הילדים.

עצה שלי מכל הלב: לא משנה מה הבחירה שלכם – תעשו את זה בטוב.

אם שניכם רוצים לשפר את הזוגיות שלכם – אפשר למצוא את הפתרונות שיתאימו לכם ושיעשו טוב לשניכם;

ואם החלטתם להביא את הזוגיות שלכם לנקודת הסיום שלה ואתם רוצים להתגרש – אפשר לעשות את זה בצורה יפה שתאפשר לכל אחד מכם לסיים בטוב ולהתחיל פרק חדש בחיים עם אנרגיה חדשה, טובה ובריאה.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות 054-7537857 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות
072-3952801 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.