נעים מאוד

שמי קרן זילברמן אני ילידת 1972, גרושה בטוב, תודה לאל ואמא לשניים, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2002, בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במשפטים (LL.M), מגשרת משפחתית ויועצת זוגית.
לאחר שהתמחיתי בבית המשפט המחוזי בתל אביב, עבדתי לצד בכירי עורכי הדין בתחום דיני משפחה ולאחר שצברתי ידע ונסיון רב בתחום, הקמתי משרד עורכי דין בתחום דיני המשפחה.
לאחר שליוויתי לא מעט נשים וגברים, אמהות ואבות, בהליכי גירושים כעו"ד למשפחה ומתוך נסיוני המקצועי והאישי החלטתי שאני רוצה לעזור לבני זוג שנמצאים במשבר, להשכין שלום ביניהם ולסייע להם לחדש את ערוץ התקשורת האוהב, המחבק והמכבד שכבר לא מתקיים ביניהם מזה זמן או שהוא מתקיים בדרך משובשת.
הבנתי שאפשר וצריך אחרת.
ולכן היום אני עוזרת ומלווה זוגות שנמצאים בבעיה, בתהליך גישור וייעוץ זוגי שמסייע לחידוש הדיאלוג, שמחבר, שמפייס ושמרכך את הכעסים והפגיעות, כי כאשר נפרדים עם המטען של כעסים ופגיעות ולא עושים עבודה במקום הזה, זה כמו פצצה מתקתקת שזה רק עניין של זמן עד שתתפוצץ, תחריב כל חלקה טובה ותזרע הרס בחיי ההורים ובחיי הילדים.
חידוש ערוץ התקשורת האוהב, המחבק והמכבד מצמיח רק טוב, באופן שלעיתים הוא מאפשר לראות את הדברים אחרת, כך שבני הזוג בוחרים להמשיך באותה זוגיות ולשפר בה את הנדרש, אבל גם במקרים שבהם מתקבלת הבנה של בני הזוג שהגיעה העת להפרד, זה נעשה בדרך יפה ומכבדת וכך בכל מקרה – בין אם נשארים יחד בטוב ובין אם נפרדים בטוב, גם בני הזוג וגם הילדים יוצאים נשכרים.
אני דוגלת בשיח פתוח ובתקשורת מקרבת שבאמצעותם ניתן לחולל שינויים מרחיקי לכת בזוגיות ואני מלמדת את הזוגות שמגיעים אלי לגישור וייעוץ זוגי כיצד לשמר את השיח הפתוח והתקשורת המקרבת גם מחוץ לתהליך הגישור וייעוץ זוגי.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות 054-7537857 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.

אני כאן לרשותכם

בכל שאלה, התקשרו אליי ישירות
054-7537857 או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ואדאג לחזור אליכם בהקדם.